Pracovník/pracovnice v sociálních službách Česká Kamenice

Plat:
25550 - 37150 Kč
Město:
Česká Kamenice
Okres:
Děčín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ V ČESKÉ KAMENICI - Tyršova 350, Česká Kamenice

Náplň práce:

- přímá práce s klienty

- náplní práce je získávání, udržování a rozvíjení dovedností, které jsou potřebné pro běžný život klientů

- prevence návratu k závislostnímu chování

- administrativa spojená s přímou klientskou prací

- práce v nerovnoměrném provozu

Požadujeme:

- minimální vzdělání zakončené výučním listem a kurz Pracovníka v sociálních službách

(kurz PSS je možné doplnit v průběhu zaměstnání do 18 měsíců, dle zákonné povinnosti)

- znalost a praxe v oblasti sociálních služeb vítána

- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii,

ochotu vzdělávat se

- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- práci na celý úvazek (1), (krátký a dlouhý týden)

- práci v zavedené a stabilní organizaci

- platové podmínky dle tarifů státní správy (od 25 550 Kč do 37 150 Kč + příplatky za směnnost)

- 25 dní dovolené

- příspěvek na stravu formou stravenkového paušálu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na telefon

- pravidelné vzdělávání a supervize

NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY:

- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum narození

- místo trvalého pobytu, kontaktní telefonní číslo

PŘÍLOHY PŘIHLÁŠKY:

- stručný motivační dopis

- profesní životopis o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech

týkajících se sociálních činností

Kontakt: asistentka ředitelky - Jinochová Kateřina, e-mail: jinochova.k@charita-ceska-kamenice.cz, tel.: 774 007 060 mezi 8:00 - 15:00 hod.

Název společnosti:
Charita Česká Kamenice
Telefon:
774007060
Odpovědná osoba:
Kateřina Jinochová
Reference:
67043497