Řidič turistického vláčku Česká Kamenice

Plat:
240 Kč
Město:
Česká Kamenice
Okres:
Děčín
Počet míst:
2
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Místo počátku výkonu práce: HŘENSKO

Nástup možný IHNED, PP na dobu určitou

Hledáme řidiče turistického vláčku ve Hřensku. Realizace turistické trasy Hřensko - Mezní Louka a zpět. Počátek i konec jízdy vždy ve Hřensku. Jízda cca 2xtýdně - Ideální i pro důchodce. Požadujeme platný řidičský průkaz skupiny D, čistý trestní rejstřík, výpis z bodového systému, slušné vystupování a korektní přístup i jednání.

Benefity: možnost firemního tankování, firemní telefon, možnost zálohových výplat

Kontakt: kateřina Stárková, tel. 602 607 656 , e-mail: starkova@slemrspedition.com

Název společnosti:
Slemr Spedition s.r.o.
Telefon:
602 607 656
Odpovědná osoba:
Kateřina Stárková
Reference:
67043495