Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Trnová

Plat:
18900 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Trnová
Okres:
Praha-západ
Počet míst:
1

Popis pozice

nástup ihned.

Požadavky

Dobrý zdravotní stav. Běžný úklid pokojů a společenských místností. K dispozici mycí úklidová elektro technika, kvalitní a funkční úklidové vybavení (mopy, vozíky atp). Požadujeme vstřícný vztah k seniorům, empatie, bezúhonnost. Jedná se o zařízení rodinného typu určeného pro seniory max. 64 klientů - většinou pohyblivých, nejsme zařízení se zvláštním režimem; při směnách přítomen zdravotní personál. Zařízení se nachází v příjemném prostředí v obci Trnová (čistý vzduch, klid, bio prostředí), stanice autobusu se nachází přímo před zařízením - linka č. 318 stanice Trnová Domov Borová - dojezd přímou linkou na Zbraslav, nebo na Smíchovské nádraží Praha. Stabilní a příjemný kolektiv pečovatelů, zdravotníků a vedení (snažíme si vytvářet dobré podmínky k práci), pravidelné týmové akce. Práce je pouze od pondělí - pátku.

Kontaktní osoba: Ing. Jiřina Řezanková

Telefon: 702 055 733, posílejte prosím své životopisy na reditel@domovborova.cz

Název společnosti:
Domov Borová, s.r.o.
Telefon:
702 055 733
Odpovědná osoba:
Hofmanová
Reference:
1000401