Pracovník údržby (m/ž) Louny

Plat:
15000 - 25000 Kč
Město:
Louny
Okres:
Louny
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Náplň práce:

provádění údržbářských prací v areálu nemocnice dle aktuální potřeby nebo plánu údržby (drobná údržba budov)

realizace dalších prací pro provoz nemocnice (např. stěhování nábytku, zdravotnických přístrojů, úklid sněhu u vchodů, aj.)

aktivní spoluúčast na řešení při vzniku havarijní situace v areálu nemocnice včetně zajištění dostupnosti/zastupitelnosti

spolupráce s extérními dodavateli při provádění servisu a revizí

přebírání a transport zdravotnického materiálu/odpadu v areálu nemocnice

spolupráce s přímým nadřízeným a aktivní zjišťování závad od zaměstnanců

Vaše dovednosti:

prokazatelnou praxi v oboru např. instalatér, zámečník, elektrikář, malíř, zedník …

manuální zručnost a pečlivost

spolehlivost, samostatnost a loajální přístup

dobré komunikační schopnosti

řidičský průkaz B

Vaše výhody:

vyučení v oboru např. instalatér, zámečník, elektrikář, malíř nebo zedník, ukončené SŠ vzdělání (výuční list)

-časová flexibilita

Nabízíme:

-zkrácený pracovní úvazek

-jednosměnný pracovní režim (pondělí - pátek)

Mzda bude odvozená od úvazku

5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, MultiSportka, po roce zaměstnání příspěvek na životní pojištění, penzijní spoření a řada dalších

PP na dobu určitou- po 1 roce doba neurčitá

kontakt: tel.: 415242414, e-mail: dana.vondrova@nlo.agel.cz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Nemocnice AGEL Louny a.s.
Telefon:
415242414
Odpovědná osoba:
Dana Vondrová
Reference:
67042825