Strážný / strážná

Plat:
19500 Kč
Vhodné pro:
OZP
Okres:
Náchod
Počet míst:
20

Popis pozice

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstnance na pozici Strážný/-á na pracoviště do Náchoda a Velkého Poříčí.

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr (plný či zkrácený pracovní úvazek) nebo dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení. Směnnost: nepřetržitý provoz, 12hodinové směny (denní i noční).

Zaměstnání je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV.

Požadavky: profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /zaměstnavatel Vám pomůže s jeho získáním/; trestní bezúhonnost; komunikativnost, základní znalost PC; věk min. 18 let.

Zaměstnavatel nabízí: stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, příjemný kolektiv.

Kontakt - Ing. Slavíková Ivana, tel.: +420 724 793 669, e-mail: ivana.slavikova@cz.g4s.com (zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - základní dovednosti PC

Název společnosti:
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Telefon:
724 793 669
Odpovědná osoba:
Ivana Slavíková
Reference:
634003