Samostatný/á účetní České Budějovice

Plat:
30000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Pracovní náplň: účtování banky, přijatých a vystavených faktur, mezd, odpisů, skladových pohybů, pořízení materiálu a zboží, interní účtování, datová hlášení, roční závěrka.

Požadujeme: SŠ/VŠ vdělání ekonomického zaměření, prokazatelné zkušenosti v oblasti účetnictví, orientaci v účetních a datových zákonech, samostatnost, pečlivost, znalost vedení podvojného účetnictví a účtování DPH, zkušenosti s programem K2 výhodou, znalost MS Office (Word, Excel).

Zam. výhody: zvýhodněné podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní pojištění.

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Název společnosti:
GAMA GROUP a.s.
Odpovědná osoba:
Hana Fuxová
Reference:
67042327