Řidiči/závozníci (HPP, DPP, DPČ) Frýdek-Místek

Plat:
10000 Kč
Město:
Frýdek-Místek
Počet míst:
2
Hodin týdně:
20

Popis pozice

C04 z:13/3/2024 (HPP, DPP, DPČ) a:11/4/2024

Hledáme:

- brigádně či na 1/2 úvazek řidičku/řidiče, který bude zavážet především zboží na stánkový prodej

- práce je fyzicky nenáročná, bedny které se převážejí mají cca 13kg..

Pracovní doba:

- je nepravidelná (i v případě 1/2 úvazku), práce také o víkendech, kdy je potřeba ráno odvést zboží a odpoledne ho svézt zpět.

Požadujeme:

- ŘP sk. B.

Nástup ihned. Pište na petr@rybizak.cz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Rybízák s.r.o.
Odpovědná osoba:
Petr Čerňanský
Reference:
67036732