Kalkulant - controller m/ž Domažlice

Plat:
25000 - 35000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Domažlice
Okres:
Domažlice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Náplň práce: komunikace se zákazníky, tvorba cenových nabídek a kalkulací, administrativní práce, controlling.

Požadavky: min. středoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru, němčina nebo angličtina - aktivně (slovem i písmem), organizační schopnosti, znalost práce na PC.

Termín nástupu: dohodou

Nabízíme: stravenkový paušál (cca 2.200 Kč měsíčně), slevy na firemní zboží, závodní stravování, firemní parkoviště.

E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7:00 - 14:30 hod.) kontakt.

Název společnosti:
ROC - Galvanik s.r.o.
Telefon:
379 300 128
Odpovědná osoba:
Marie Štípková
Reference:
66967565