Montážní operátor/operátorka Lovosice

Plat:
29000 Kč
Město:
Lovosice
Okres:
Litoměřice
Počet míst:
111

Popis pozice

náplň práce:

- ontáž komponentů do automobilů

Požadujeme:

- ZŠ

- manuální zručnost

- vysoké pracovní nasazení

- spolehlivost, pozornost, pečlivost

Nabízíme:

- odpovídající mzdové ohodnocení

- 2 a 3 směnný provoz

Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, bonus za docházku, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvky na rehabilitaci, dovolená navíc.....)

Tato pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Nástup možný ihned.

Způsob prvního kontaktu:e-mailem, nebo formou doporučenky ÚP ČR, které budou potvrzovány vždy ve čtvrtek v průběhu výběrového řízení od 9:00 hod.

Název společnosti:
TRCZ s.r.o.
Telefon:
416 421 201
Odpovědná osoba:
Martina Šmidtová
Reference:
66700790