Kuchař/ka (fast fooodové kuchyně) Karlovy Vary

Plat:
27000 - 50000 Kč
Město:
Karlovy Vary
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Kontakt: Kučera, e-mail: 123prace@centrum.cz

Předem hlásit návštěvu s doporučenkami !

Přijmeme pracovníky/pracovnice do kuchyňského prostředí, kteří mají chuť podílet se na spokojenosti zákazníků. Praxe je vítaná, ale nabízíme možnost zaměstnání i těm, kdo zkušenosti nemají. Nabízíme jízdní výhody, osobnostní rozvoj, stoupání mzdy. Jedná se o výrobu pizzy a jednoduchou minutkovou kuchyni. Pro získání dalších informací je potřeba absolvovat osobní pohovor, pozveme Vás na základě e-mailu s krátkým životopisem. 123prace@centrum.cz (do předmětu zprávy: kuchyň K.Vary) nevolejte, pište, obdržíte pozvánku

Jízdní výhody, dostupnost pracoviště v centru (dostupnost MHD)

předmět zprávy: kuchyň K.Vary

Název společnosti:
GiveMeFive s.r.o.
Odpovědná osoba:
Kučera
Reference:
67039122