Řidič vnitrostátní dopravy sk. B Otrokovice

Plat:
130 Kč
Město:
Otrokovice
Okres:
Zlín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
10

Popis pozice

Požadujeme odpovědné řidiče s praxí min. 2 roky, řidičský průkaz sk. B.

Jedná se o rozvoz květin v oblasti bydliště a blizkého okolí do 30 km. Pracovní doba je nepravidelná dle objednávek, kde by se kytice zavážely v určených odpoledních hodinách.

Vhodné jako přivýdělek. Uvítáme i zájemce v důchodovém věku, kteří si chtějí přivydělat.

Výhodou je vlastní automobil pro rozvoz.

Mzda je kalkulována závisle na množství vyřízených objednávek.

V případě zájmu zasílejte životopis na níže uvedený e-mail. Bližší informace poskytneme na pohovoru.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
Telefon:
605 078 810, 603 115
Odpovědná osoba:
Petr Foltýn
Reference:
67003049