Operátor/ka Call centra Ústí nad Labem

Plat:
32000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Ústí nad Labem
Počet míst:
4
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Co vás čeká:

" Práce ve společnosti, která je orientovaná nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby

" Budete pracovat na PC, telefonicky komunikovat a poskytovat zákaznický servis

" budete součástí týmu největšího callcentra v naší společnosti a svojí prací ho budete podporovat

" čeká vás práce na PC, komunikace s kolegy v týmu a písemná komunikace se stávajícími klienty

" budete pracovat s interními systémy

" Volání pouze na žádost klienta

Co vám můžeme nabídnout

" Zajímavou fixní mzdu a bonusy dle Vašich výsledků

" Stabilní českou společnost, která ocení Váš přínos

" Dostatek projektů - budeme spolupracovat tedy dlouhodobě

" Smlouvu na HPP - plný i poloviční úvazek

" 5 týdnů dovolené

" Občerstvení na pracovišti zdarma

" Relaxační místnost

Požadavky:

" Čeština je Váš rodný jazyk, jste komunikativní a ovládáte práci PC

" Výhodou pokud již máte zkušenosti s call centrem a jste týmový hráč

Možnost úvazku: 20-40 hodin/týden

Pracovní doba: PO-PÁ v rozmezí 8:00-16:00

Práce vhodná i pro OZP.

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, možnost osobního ohodnocení

Nechodit na pracoviště, první kontakt telefonicky (Po - Pá 8:00-15:00hod.) nebo emailem!

Název společnosti:
OPTIMIA sociální podnik s.r.o.
Telefon:
736646532
Odpovědná osoba:
Bohdana Šimůnková
Reference:
67039828