Sociální pracovník do služby odborně sociální poradenství (m/ž) Postoloprty

Plat:
30000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Postoloprty
Okres:
Louny
Počet míst:
1

Popis pozice

Hledáme pracovníka na pracovní pozici sociální pracovník odborného sociálního poradenství, které je poskytováno v Postoloprtech.

Náplň práce: přímá sociální práce s klienty sociální služby, poskytování odborného poradenství a doprovázení v obtížných životních situacích.

Očekáváme:

- VŠ nebo VOŠ vzdělání se zaměřením na sociální práci

- komunikativnost a chuť učit se novým věcem

- schopnost pracovat v týmu

- samostatnost a zodpovědnost

- výhodou je praxe v oblasti sociálních služeb (a sociální práce)

Místo výkonu práce: Postoloprty

Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na e-mailovou adresu: sas.romano.j@seznam.cz .

Vybraní uchazeči (splnující kvalifikační požadavky) budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Nástup možný ihned.

Název společnosti:
Sdružení Romano jasnica
Telefon:
601393247
Odpovědná osoba:
Petra Szaffnerová Bímonová
Reference:
67017662