Teamleader Nové Sedlo

Plat:
21300 - 38000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Nové Sedlo
Okres:
Louny
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Hledáme pohodového člověka, který má praxi s vedením týmu cca 10 - 15 lidí.

Požadujeme:

- výpis z rejstříku trestů

- umění motivovat svěřený tým

- komunikaci na velmi dobré úrovni

- smysl pro detail

- zaměření na výsledky svého týmu

- praxe v call centru výhodou, nikoliv však podmínkou

- velkou míru empatie, vaši podřízení budou lidé ve výkonu trestu

Nabízíme:

- pracovní dobu 8-16:30 hod.

- průměrnou mzdu 25.000,- - 40.000,- Kč ( zajímavé finanční bonusy )

- různorodost a rozhodně ne nudu

- stabilní zaměstnání

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám poslat Váš životopis, rádi Vás pozveme na osobní pohovor. E-mail pro zasílání životopisů: personalni@naitigo.cz,703609392

Název společnosti:
NAITIGO Cosmetics s.r.o.
Telefon:
703609392
Odpovědná osoba:
Ilona Egydyová
Reference:
67015745