Řidič/řidička

Plat:
35000 - 45000 Kč
Okres:
Louny
Počet míst:
10
Hodin týdně:
40

Popis pozice

místo výkonu práce: Podbořany

ŘP sk. "D" a profesní způsobilost ke sk. "D" vydaný v ČR

dobrý zdravotní stav a bezproblémová komunikace v českém jazyce

věk nad 21 let

časová flexibilita - plán směn dle potřeb zaměstnavatele

výpis z RT

výpis z evidenční karty řidiče

dopravní psychologii, nemá-li k dispozici - zařídíme u našeho smluvního lékaře

5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, diety, zaměstnanecké jízdné včetně výhod pro rodinné příslušníky, možnost dalšího vzdělávání, příplatky nad rámec ZP a další příspěvky z FKSP

kontakt: telefonicky na č. 602822255mezi 8-16 hod, email: Dvorakova.l@ds-uk.cz, osobně Ústí nad Labem od 8-16 hod,

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D

Název společnosti:
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Telefon:
602822255
Odpovědná osoba:
Lena Dvořáková
Reference:
66985014