Rozvozce/rozvozkyně Žatec

Plat:
26000 Kč
Město:
Žatec
Okres:
Louny
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Do oblíbené provozovny v Žatci přijmeme nové kolegy

Náplň práce: Rozvoz pro pizzerii

Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Žatce a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy

Svůj zájem zasílejte emailem na : zatec@turbopizza.cz v předmětu emailu uvádějte pozici ROZVOZ

kontakt: tel.: 720073009, e-mail: zatec@turbopizza.cz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
TURBO PIZZA, s.r.o.
Telefon:
720073009
Odpovědná osoba:
Viktor Dittrich
Reference:
67037522