Učitel/ka odborných IT předmětů: počítačové sítě, webové technologie Žatec

Plat:
32000 - 40000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Žatec
Okres:
Louny
Počet míst:
1
Hodin týdně:
7

Popis pozice

POŽADUJEME:

kandidáta, který studuje nebo vystudoval VŠ a splňuje předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle zákona č. 563/2004 o pedagogických pracovnících

Výuka předmětu v IT oboru:

počítačové sítě

webové technologie

programovaní

schopnost své znalosti srozumitelně předávat

pozitivní přístup k práci s mladými lidmi

kladný vztah k učitelské profesi, ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet

dobré komunikační dovednosti

samostatné myšlení a jednání

Vhodná pozice i pro absolventy a studenty vysokých škol se zaměřením na IT

výhody: dovollenaá 40 dnů, stravenkový paušál, osobní příplatek, odměny, služební notebook

kontakt:tel.: 723315831, e-mail: milica.krisan@spsezatec.cz

Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.
Telefon:
723315831
Odpovědná osoba:
Milica Krišan
Reference:
67014531