Řidič nákladního automobilu na rozvoz nápojů České Budějovice

Plat:
43000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.

Přijmeme řidiče na rozvoz nápojů po Jihočeském kraji. Práce společně se závozníkem.

Směnnost: jednosměnná pracovní doba, víkendy volné.

Požadujeme: platný řidičský průkaz sk. C, C 1, profesní průkaz, kartu řidiče.

Nabízíme: nástupní mzdu od 35 000 Kč čistého, jistotu stálé práce, roční prémie, telefon, příspěvek na dojíždění (bydliště mimo ČB), zaměstnanecké benefity, pracovní oblečení, zaměstnavatelem hrazené profesní školení a pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Název společnosti:
Robert Janák s.r.o.
Odpovědná osoba:
Kontakt
Reference:
66987809