Montážní a servisní technici - elektrikáři (m+ž) Horní Jiřetín

Plat:
28000 - 35000 Kč
Město:
Horní Jiřetín
Okres:
Most
Počet míst:
1

Popis pozice

MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNICI - ELEKTRIKÁŘI

Náplň práce:

- Servisní a montážní práce v oborech elektroinstalace, klimatizace, vytápění, chlazení.

- Servis, instalace a zprovoznění námi dodávané technologie (tepelné čerpadlo, klimatizace, VZT, ÚT + příslušenství)

- Údržba, servis zařízení ostatní technologie

- Operativní odstraňování poruch

- Cestování převážně po Ústeckém kraji

Požadujeme:

- SŠ/SOU technického zaměření

- Praxe v oboru elektrikář

- Platné osvědčení dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb., nově dle NV č. 194/2022 Sb., alespoň §6 (elektrotechnik)

- ŘP sk. B - aktivní řidič

- Zručnost, loajalita, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci jsou pro nás důležité

- Technické myšlení

- Výpis z RT

Nabízíme:

- Práci na hlavní pracovní poměr

- Zodpovědnou a různorodou práci

- Zajímavé finanční ohodnocení, příspěvky + bonusy

- Vzdělávací aktivity

- Balíček zaměstnaneckých výhod - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 2 dny zdravotního volna

- Příspěvek nákladů na dojíždění

- Možnost kariérního a profesního růstu

HLÁSIT SE: Trojanová Lenka, tel.: 602 120 153, e-mail: lenka.trojanova@stefan-eng.cz, telefonicky + e-mailem zaslat životopis, osobně na adrese Horská 165, Horní Jiřetín v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hod., příp. 14.00-16.00 hod.

Požadavky na uchazeče

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
STEFAN Engineering s.r.o.
Telefon:
602 120 153
Odpovědná osoba:
Lenka Trojanová
Reference:
67015633