Administrativní pracovnice v oblasti výstavby sítí České Budějovice

Plat:
24000 - 31000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
2

Popis pozice

Těšíme se na schopnou posilu do našeho týmu.

Nabízíme: jistotu práce, smysluplnou a zajímavou práci; dlouhodobě motivační finanční ohodnocení; počáteční zaškolení a dlouhodobé nabývání znalostí; stravenky a slevy na naše služby pro Vás a Vaše známé. Poskytujeme služby v telekomunikacích, každý úkol je pro nás výzvou, jak jej úspěšně vyřešit. Ideální kandidát na tuto pozici je slušný, pracovitý a zodpovědný, měl by mít stavební vzdělání, nebo alespoň zkušenosti v oboru a musí si umět nápaditě poradit s plněním úkolů, srozumitelně a jasně umět předávat informace a jednoduše organizovat a plánovat si práci. ŘP sk. B a pokročilá dovednost s prací na PC podmínkou, orientace v technických záležitostech výhodou.

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Vás.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
LuckyNet s.r.o.
Telefon:
774 111 515
Odpovědná osoba:
Dana Čásári
Reference:
202402