Řidič dodávky na rozvoz nápojů PO Jihočeském kraji České Budějovice

Plat:
30000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovní pozice vhodná i pro OZP.

Nástup ihned

Přijmeme řidiče na rozvoz nápojů po Jihočeském kraji. Víkendy volné.

Požadavky: platný řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: mzdu od 24 000 Kč čistého, jistotu stálé práce, roční prémie, příspěvek na dojíždění (bydliště mimo ČB), služební telefon, pracovní oblečení, zaměstnavatelem hrazené pojištění odpovědnosti, další zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu.

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Název společnosti:
Robert Janák s.r.o.
Odpovědná osoba:
Kontakt
Reference:
67014933