Řidič/ka VZV České Budějovice

Plat:
25000 Kč
Město:
České Budějovice
Počet míst:
2

Popis pozice

Jste manuálně zručný a máte zkušenosti s řízením VZV? Práce na směny pro Vás není problém? Je Vaše odpověď ANO? V tom případě hledáme právě Vás. Do provozu v Českých Budějovicích hledáme kolegu na manipulaci s výrobky a produkty. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Co bude Vaše náplň práce:

- manipulace s materiálem,

- nakládka a vykládka kamionů,

- obsluha VZV.

Co od Vás požadujeme:

- praxi s řízením VZV- platný průkaz není podmínkou, zaučíme Vás,

- ochotu pracovat ve směnném provozu- neptřetržitý, třísměnný,

- samostatnost,

- manuální zručnost.

Co Vám nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení,

- příplatky,

- výkonnostní prémie.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu j.lemkal@nses.cz nebo si sjednej osobní schůzku na tel. čísle 778 094 700.

Název společnosti:
NSE Solutions, s.r.o.
Telefon:
778 094 700
Odpovědná osoba:
Jan Lemka
Reference:
66945098