Operátor výroby - nástup ihned Brno - Slatina

Plat:
23000 - 30000 Kč za měsíc
Vhodné pro:
Ukrajina
Okres:
Brno

Popis pozice

Hledáme spolehlivého operátora výroby! Tato pozice je ideální pro uchazeče, kteří mají zájem o práci v dynamickém prostředí a mají schopnost rychle se adaptovat na změny. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, dotované stravování a spoustu dalšího!
* Ruční kompletace součástek pro elektrovýrobu na výrobní lince
* Jemná práce s drobnými komponenty
* Spolupráce s ostatními členy týmu

Požadavky na uchazeče

* Manuální zručnost → schopnost pracovat s drobným a jemným materiálem
* Schopnost pracovat ve směnném provozu včetně nočních směn
* Zodpovědný přístup k práci a schopnost pracovat v týmu

Nabídka

* Odměny za produktivitu a kvartální bonusy
* Výkonnostní bonus až 2.000 Kč
* Bonus za směnnost 1.500 Kč
* 25 dní dovolené
* Dotované stravování
* Možnost kariérního růstu
* Dobrá dostupnost MHD - Brno Slatina

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420607063531
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Julie Juřicová