Specialista nákupu (automotive) (až 45.000 + kariérní růst) Pardubice blízké okolí

Plat:
37000 - 45000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Pardubice

Popis pozice

Objednávání materiálu do výrobního procesu
Komunikace s převážně zahraničními dodavateli
Zajišťování průběžného zásobování výroby
Zodpovědnost za řízení materiálového toku
Spolupráce při hodnocení dodavatelů
Spoluúčast ve změnovém řízení výrobního materiálu

Požadavky na uchazeče

VŠ/SŠ vzdělání technického či ekonomického směru, zkušenost s nákupem podmínkou! Aktivní znalost anglického jazyka, velmi dobrá uživatelská znalost PC - zejména MS Excelu, výhodou znalost SAP nebo podobného firemního systému;
schopnost pracovat pod tlakem, analytické myšlení
ochota vzdělávat se.
Vhodné pro muže i ženy.

Nabídka

Plat v rozmezí 37-45 tisíc, flexibilní začátek a konec pracovní doby s možností občas pracovat z domu, velká škála firemních benefitů včetně zajímavých slev na firemní výrobky. Možnost dalšího profesního růstu.

Název společnosti:
Personal Consult s.r.o.
Adresa:
Pardubice
Mobil:
774 58 48 28
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lucie Kloučková