Chůva/hospodyně s ubytováním s AJ nebo IT, po-pá, od 60tis.Kč Praha

Plat:
60000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha

Popis pozice

- péče o dvě děti ve věku 1,5 a 3 roky, v rozsahu pondělí až pátek
- vyzvedávání dětí ze školky
- pomoc v domácností v dopoledních hodinách , v době pobytu dětí ve školkách - úklid, praní, žehlení a vaření

Požadavky na uchazeče

- dobrou komunikativní znalost angličtiny, nebo italštiny
- zkušená a vyzrálá dáme se zkušeností péče o dítě a domácnost
- reference z předchozích působišť a rejstřík trestů bez záznamu je podmínkou
- ochotu děti rozvíjet a připravit jim program

Nabídka

-stabilní práci v příjemném domácím prostředí

-ubytování v samostatném pokoji

-odměna od 60.000Kč/měsíc

- nástup od 15.srpna 2024

Poznámka

Těšíme se na Váš životopis s popisem praxe v oboru.

Název společnosti:
Axial Personnel Agency, s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
234 715 000
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Markéta Lepková