Quality manažer, mzda od 37000 Nový Jičín

Plat:
37000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Nový Jičín

Popis pozice

Firma působící v automobilovém průmyslu. Rozjíždíme nový projekt vyrábějící komponenty pro autobaterie. Hledáme nového člena týmu na pozici team leader kvality, který by rozuměl problematice automotive.

Požadavky na uchazeče

Podmínkou je znalost angličtiny minimálně na středně pokročilé úrovni .
Dále požadujeme znalost práce na počítači (především dobrou znalost MS Office, zvláště programu Excel), flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup.

CV v anglickém jazyce zasílejte na uvedený email.

Nabídka

Jednosměnný provoz
Stravenky hrazené plně zaměstnavatelem
Příspěvek na dopravu

Název společnosti:
Human & Hunter spol. s r.o.
Adresa:
Ostrava
Telefon:
+420 601528385
Mobil:
727860906
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Martina Fridrichová