Prodejce automobilů, fixní mzda + provize, možné ihned, komplexn Kladno

Plat:
40000 - 70000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Kladno

Popis pozice

prodej automobilů a nabídnutí doplňkových služeb klientům - financování, pojištění, příslušenství vozidel
komunikace a péče o stávající i nové zákazníky
prezentace a péče o nabízené vozy
aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
administrativní agenda spojená se smlouvami
komunikace s importéry

Požadavky na uchazeče

úspěšně ukončené SŠ vzdělání s maturitou
ŘP sk. B - aktivní řidič/ka
prozákaznický přístup, komunikativnost, zájem o obchodní činnost, reprezentativnost, profesionální vystupování
důslednost, dotahování zadaných úkolů do konce
zájem učit se nové věci a posouvat se
MS Office - běžná uživatelská znalost

Nabídka

pracovní smlouva u stabilního, českého zaměstnavatele
motivující finanční ohodnocení složené s fixní mzdy + provizní části dle výkonu
moderní pracovní prostředí, sehraná a nápomocná parta kolegů
pracovní doba - pondělí - pátek 08.00 - 17.00 hod.
100% zaškolení
příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené, slevy na produkty
nástup možný ihned/dle domluvy
pracoviště: okres Kladno

Poznámka

Prosíme o zaslání aktuálního životopisu. Děkujeme.

Název společnosti:
Axial Personnel Agency, s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
234715000
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Petra Babková