Specialista/tka vývoje potravin Náchod

Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Náchod

Popis pozice

Samostatná práce při vývoji a inovaci potravin, příprava vzorků. Kontrola vstupních surovin, výroby/hotových výrobků. Zodp. za dodržování HACCP a technologických postupů ve výrobě. Kontrola dodržování legislativních požadavků. Vedení dokumentace. Přítomnost na auditech. Školení zaměstnanců. Tvorba korektur a etiket.

Požadavky na uchazeče

- SŠ/VŠ potravinářského zaměření
- praxe na obdobné pozici výhodou
- zkušenosti s vývojem potravin
- znalost technologie výroby a bezpečnosti potravin
- znalost systému kvality HACCP
- samostatnost, spolehlivost

Nabídka

- platové ohodnocení podle zkušeností + možnost finančního růstu
- práce s nejnovějšími technologiemi
- možnost profesního vzdělávání /kurzy a školení/
- různorodá a zajímavá práce
- firemní benefity /penzijní nebo životní pojištění, stravenky v plné výši, ../

Název společnosti:
Personal Náchod
Adresa:
Náchod
Telefon:
606 606 623
Mobil:
606 606 623
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
PhDr. Zdeňka Honzů