Strojní mechanik (m/ž) - až 50.000 Kč v čistém

Plat:
50000 - 60000 Kč za měsíc
Okres:
Tachov

Popis pozice

V lokalitě Tachovska hledáme strojního mechanika či mechatronika. Pokud máte odborné znalosti a zkušenosti v oblasti údržby strojů a zařízení, čeká na vás zajímavá pracovní výzva. Pošlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme zpět.
* Seřizování a údržba výrobních strojů
* Programování výrobních automatů
* Údržba strojů a zařízení

Požadavky na uchazeče

* Vzdělání v technickém oboru
* Praxi v oboru mechanik, mechatronik apod.
* Znalost německého nebo anglického jazyka alespoň dobré základy (úroveň A1)
* Technická zdatnost, samostatnost, pečlivost
* Ochotu pracovat na ranní + odpolední směnu
* Vyhláška 50 by byla velkou výhodou, ale není podmínkou

Nabídka

* Zajímavé finanční ohodnocení - dle praxe až 50.000 Kč v čistém
* Stravenky 100 Kč
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 602 119 523
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Marika Špringlová