Chůva / hospodyně, HPP od 50.000,- Kč, Praha 5- Barrandov Praha

Plat:
50000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný, Brigáda
Okres:
Praha

Popis pozice

Plná péče o děti mladšího věku , pomoc provozem a údržbou domácnosti v době spánku dětí. Péče o dětské prádlo a pokoj.

Požadavky na uchazeče

Požadujeme prokazatelnou zkušenost v péči o novorozence a malé děti - reference podmínkou, fyzická odolnost, dlouhodobá spolupráce. Hledáme dámu s milou a vstřícnou, kreativní povahou a schopností rozvíjet dítě.

Nabídka

Nabízíme dlouhodobou a stabilní spolupráci v příjemném rodinném pracovním prostředí. Plat od 50.000 Kč / měsíc na HPP.

Poznámka

Komunikativní angličtina a řidičský průkaz výhodou.
Prosím, nezapomeňte přiložit životopis.
Nástup ihned.

Název společnosti:
Axial Personnel Agency, s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
234 715 000
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Markéta Lepková