Administrativní pracovník Velké Přílepy

Plat:
28000 - 35000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný, Zkrácený
Vhodné pro:
Důchodce
Okres:
Praha-západ

Popis pozice

Zpracování a organizace příchozích e-mailů.
Zadávání objednávek do interního systému.
Fakturace a kontrola faktur.
Archivace dokumentů a udržování pořádku v administrativě.
Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti.

Požadavky na uchazeče

Zkušenosti s práci na obdobné pozici v administrativní sféře.
Schopnost efektivně zpracovávat e-maily, zadávat objednávky a faktury.
Preciznost a pečlivost při práci s dokumentací.
Schopnost práce s běžnými kancelářskými programy (Word, Excel).
Organizační schopnosti a schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Komunikační dovednosti.

Nabídka

Práci v stabilní výrobní společnosti.
Možnost pracovat na částečný úvazek, s flexibilními pracovními hodinami.
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
Odborný a osobní rozvoj.
Vlastní kancelář

Název společnosti:
Strojírna ŽAC, a.s.
Adresa:
Velké Přílepy
Telefon:
732 602 218
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Marcela Žacová