Pracovník úklidu - třídění odpadů a strojové čištění - vesuvius třinec Frýdek Místek

Okres:
Frýdek-Místek

Popis pozice

* Strojový úklid výrobních hal, svoz odpadů

Požadavky na uchazeče

* Dobrou pracovní morálku
* Pečlivost, spolehlivost
* Čistý trestní rejstřík

Nabídka

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

* 112,5 - 120 Kč/hodinu + příplatky dle ZP
* Třísměnný provoz
* Po až Ne
* Férové jednání
* Příplatky dle zákoníku práce, odměny ,možnost týdenních záloh na účet za odpracované směny, docházkový bonus
* Odpovědného zaměstnavatele
* HPP, DPP
* Nástup ihned

* Práce je vhodná absolventy, OZZ, ID, důchodce

* Místo výkonu práce: Vesuvius, Třinec

Název společnosti:
Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno
Adresa:
Brno
Telefon:
00420739291337
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Monika Kočková