.NET developeři…hledáte novou výzvu? (50 - 150.000 Kč) Hlavní město Praha

Plat:
50000 - 150000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské - bakalářské
Typ úvazku:
Zkrácený
Okres:
Praha

Popis pozice

Pak hledáme právě Vás! Připojte se k našemu týmu odborníků a pusťte se do projektů, které Vás posunou profesně dál. Vaše znalost C# je pro nás klíčová, a pokud máte navíc pevnou ruku v technologiích ASP.NET MVC a SQL, pak jsme právě pro Vás připravili skvělou příležitost.

* Zcela nové projekty: Pracujte na zajímavých projektech úplně od píky, zapojíte svoji kreativitu a houževnatost.
* Vzdělávací příležitosti: Máte zde možnost se neustále rozvíjet a zdokonalovat díky široké škále vzdělávacích programů a certifikací.
* Visual Studio, ASP.NET MVC a SQL: Vaše znalosti těchto technologií nám společně umožní vytvářet robustní a škálovatelná řešení.
* Nabídneme Vám smlouvu na neurčito, 13.plat, prémie za projekty a nástupní mzdu dle Vašich zkušeností (rozmezí dle seniority 70 - 150.000 Kč).

Požadavky na uchazeče

* Vzdělání v oboru IT (ideálně VŠ)
* Praxe s C#, .NET, MS Visual Studio
* Uvítáme znalost vícevláknového programování
* Zkušenost databázemi - MS SQL, znalost SQL na dobré úrovni
* Schopnost samostatné práce a koncepčního myšlení

Nabídka

* Zázemí silné, stabilní společnosti, zapojení do nových projektů z oblasti energetiky, dopravy, plynárenství apod.
* Zkušební doba 3 měsíce, smlouva na neurčito
* Pokud stále studujete, je možný i částečný úvazek
* 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
* Stravenky
* Neformální prostředí, pružné nekorporátní řízení týmů
* Firemní akce, sportovní i relaxační
* Příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění a penzijní připojištění
* Podporující kolektiv IT pracovníků, vedení profesionálů v oboru
* Nástup ihned nebo dohodou

Název společnosti:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Adresa:
Brno
Mobil:
+420 720 970 919
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kateřina Vybíhalová