Recepční - moog - Brno líšeň

Okres:
Brno

Popis pozice

* jednoduchá obsluha recepce
* přijímání návštěv
* přepojování telefonických hovorů

Požadavky na uchazeče

* dobrou pracovní morálku, spolehlivost, pečlivost
* příjemné vystupování
* AJ – aktivně – přijímání návštěv a telefonických hovorů
* trestní bezúhonnost
* základní dovednosti při práci s výpočetní technikou

Nabídka

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako RECEPČNÍ. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

* 140 - 160 Kč/ hodinu
* 8 hod. pracovní směny, Po-Pá 7-15
* práci na HPP/DPP/DPČ
* pracoviště v příjemném prostředí novostavby
* odpovědného zaměstnavatele, férové jednání,
* pravidelná měsíční mzda
* nástup 1.7.2024

* Místo výkonu práce: Brno -Líšeň, ul. Trnkova (u Zetoru)

Název společnosti:
Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno
Adresa:
Brno
Telefon:
00420739291337
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Monika Kočková