Kontrolor kvality v Tachově Tachov

Okres:
Tachov

Popis pozice

Zkušenosti v oblasti kvality, logistiky nebo výroby výhodou
Dobrý zrak nutností
Povinnost používání osobních ochranných prostředků (obuv, vesta,...)

Požadavky na uchazeče

Nenáročná kontrola kvality (zraková, hmatová)
Oprava vad podle pracovních pokynů
Dokumentace výsledků podle platné normy kvality
Používání přenosné jednotky PDA k zaznamenávání údajů

Dlouhodobou stabilní brigádu (dohoda o pracovní činnosti)
Nenáročnou manuální práci
Příspěvek na dopravu do zaměstnání
Plně hrazené ubytování v rodinném domě
Příspěvek na stravování 66 Kč/odprac.směnu
Třísměnný provoz

Nabídka

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, odpovězte přiložením Vašeho životopisu prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 734 526 088
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lucie Melicharová