Kontrolní práce v automobilce až 160/hod. Vyškov Vyškov

Plat:
140 - 160 Kč za hodinu
Vhodné pro:
Bez praxe, Rodičovská dovolená, Důchodce, Jen ranní směnna
Okres:
Vyškov

Popis pozice

Vizuální kontrola kvality, kontrola kvality plastové výrobky, třídění drobných pokovených součástek.
Práce je náročná na pozornost a oči, jde o drobné tečky a podobné vady.
Ukládání výrobků dle požadavků.
Osmihodinová pracovní doba, ranní směna a odpolední směna.
Práce vhodná pro ženy i muže starší 18ti let.

Požadavky na uchazeče

Dobrý zrak, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat.
Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, všímavost.
Požadujeme, dodržet naplánované směny.

Nabídka

Ranní směna a odpolední směna, jedná se o nárazovou práci caa. 10. směn v měsíci.
Smlouva na DPP .
Hrubá mzda 140 Kč/ hodinu.+ 10 Kč/hod. za dobře vykonanou práci + 10Kč/hod. docházkový bonus.
Práce v přátelském kolektivu a moderním prostředí.
Kvalitní zaškolení, podpora při zapracování s dohledem zkušeného pracovníka.
Nástup IHNED, nebo po dohodě.
Jde o brigádu, více informací při telefonickém pohovoru.

Poznámka

Práce ve Vyškově, možné zaměstnat i uchazeče z Prostějova.

Název společnosti:
Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Adresa:
Pardubice
Telefon:
724743780
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Zdeňka Konečná