Sháníš brigádu • pojď pracovat na letiště • volba směn Praha

Plat:
183 Kč za hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Zkrácený
Okres:
Praha

Popis pozice

• zaměstnanec bude kompletně zaškolen včetně řízení schůdků k letadlu a jiných vozíků, které se na letišti používají
• školení hradí letecká společnost a naopak školení je hrazené jako odpracované hodiny pro vás
• vykládka a nakládka zavazadel (ručně nebo pomocí techniky)
• řízení manipulační techniky (různé vozíky, autíčka, schůdky k letadlu apod.)
• třídění zavazadel pomocí čtečky kódů
• možnost volby směn ( min. 5 směn v měsíci )
• práce je vhodnější pro muže

Požadavky na uchazeče

• řidičský průkaz sk. B
• čistý trestní rejstřík
• znalost českého jazyka
• fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
• časová flexibilita (plánování směn na měsíc dopředu)

Nabídka

• mzda 183 Kč / hod
• plus všechny zákonné příplatky (noc, víkend apod.)
• stravenkový paušál 82,50 Kč / směna (čistého)
• zaměstnanecké TAXI v čase 22:00 - 6:00
• zvýhodněné parkování 250 Kč / měsíc

Název společnosti:
LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Adresa:
Praha 5
Telefon:
800 197 197
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Dominika Smržová