Indoor Sales Specialist - personální společnost (homeoffice) Praha 10

Plat:
25000 - 40000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný, Zkrácený
Vhodné pro:
Důchodce
Okres:
Praha

Popis pozice

• aktivní oslovování potenciálních klientů po telefonu
• identifikace a řešení personálních potřeb oslovovaných společností
• vyhledávání nových obchodních příležitostí, monitoring trhu
• úzká spolupráce s obchodními manažery, příprava obchodních strategií
• práce s databází, spolupráce s kolegy napříč společností v SR i ČR
• reporting nadřízeným, podílení se na obchodním rozvoji společnosti

Požadavky na uchazeče

• zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
• prokazatelné předchozí výsledky a pozitivní reference
• praxe v personální agentuře velkou výhodou
• aktivní znalost anglického jazyka (představení nabídky personálních služeb po telefonu)
• výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
• zaměření na výsledek a stanovené obchodní cíle
• schopnost jednat samostatně, rozhodně a flexibilně
• zájem o trendy na trhu práce

Nabídka

• dlouhodobý pracovní poměr, kvalitní zaškolení
• atraktivní platové ohodnocení (fix + provize)
• možnost kariérního růstu
• příjemné pracovní prostředí
• občerstvení na pracovišti, stravenkový paušál, jídelna v budově
• benefitní program (Cafeterie/Multisport/příspěvek na Penzijní připojištění)
• přátelský kolektiv, pravidelné firemní akce
• mobil i notebook k dispozici
• dovolená navíc dle interní směrnice
• nástup možný dle domluvy (březen/duben 2024)
• možnost spolupráce na HPP/DPP/DPČ

Název společnosti:
CentralWork s.r.o.
Adresa:
Praha 10
Telefon:
+420608965766
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Sylvie Křížová