Skladník - Kostelec, až 209 Kč/h. + příplatky, výplata ihned! Kostelec nad Černými lesy

Plat:
190 - 209 Kč za hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Zkrácený, Brigáda
Okres:
Praha-východ

Popis pozice

Co Vás čeká?
- pomoc při skládání a odebírání balíků na/z pásu,
- třídění zásilek dle jejich směru,
- výpomoc řidičům s nakládkou a vykládkou nákladních automobilů,
- pomoc s expedicí balíků,
- udržování skladu v čistotě (odnos odpadu, zametání haly, desinfekce aj.)

Směny: 5:30-9:30 hod., 13:00-21:00 hod., po-pá.

Požadavky na uchazeče

- důležité je, abyste na domluvenou směnu dorazili vždy včas,
- spolehlivost při vykonávání svěřeného úkolu,
- čistý trestní rejstřík.

Nabídka

Základní MZDA:
190 Kč/hod. - denní 6:00-22:00,
209 Kč/hod. - noční 22:00-6:00,
Plus příplatky za práci o víkendu, svátky, aj.

Co Vám dále nabídneme?
- Směny si plánujete ideálně týden předem, ale pokud je volná směna, můžeme se domluvit i ze dne na den.
- Možnost domluvit se na pravidelných směnách (klidně celý týden nebo jen vybrané dny v týdnu).
- Velkou výhodou je, že peníze vyplácíme zálohově každý den na účet.
- Práci v logistickém prostředí.
- Možnost pravidelné brigády PO-PÁ nebo střídavě podle vašich časových možností.

Poznámka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte se nám ozvat!
Budeme se těšit na spolupráci :)

Název společnosti:
Jobinn Praha
Adresa:
Praha
Telefon:
775081715
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Bauerová