Brigáda i HPP/Balič ve výrobě zdravotních pomůcek Jaroměř

Plat:
22000 - 24000 Kč/měsíc
Okres:
Náchod

Požadavky na uchazeče

Baliči na HPP i brigádu - výroba zdravotních pomůcek
Hledáte stabilní zaměstnání, nebo pouze brigádu na víkend? Chcete si sami zvolit počet odpracovaných směn, nebo odpracovat naplánované? U nás máte možnost volby , rádi se s Vámi domluvíme!

co vám nabídneme
* čisté a příjemné pracovní prostředí
* motivační finanční ohodnocení - od 127 czk - profesní růst
* příspěvek na stravování
* krátký/dlouhý týden – a tedy více dní volna v každém měsíci
* možnost brigády nebo na hlavní pracovní poměr
* jistota domluvených směn

co požadujeme
manuální zručnost
práce v týmu
zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
praxe ve výrobním provozu výhodou
dobrý zdravotní stav
věk minimálně nad 18 let.

náplň práce
* balení hygienických potřeb vnepřetržitém provozu
* 12 hod směny (denní, noční)
* kontrola hotových výrobků

Název společnosti:
Randstad HR Solutions s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 778 526 263
Mobil:
+420 724 743 294
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Ivana Molková