Brigáda/práce na léto U Průmyslovky Brno

Plat:
130 Kč na hodinu
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Jazyky:
Angličtina
Typ úvazku:
Brigáda
Okres:
Brno

Popis pozice

Brigáda v jedné z nejstarších brněnských pivnic (*1890) – na rohu Veveří a Jana Uhra
Hledáme šikovné a spolehlivé lidi za výčep. Nástup ideálně květen.
Pouze pivo a jednoduché nápoje.
Otevírací doba 17-24.
Směny dle dohody.
Pravidelná výplata, bonusy a dýška na ruku.
Zaškolení na čepování piva přímo od Plzeňského Prazdroje.
V případě zájmu a oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce (DPP či HP).
Více info na e-mail a připojte prosím pár slov o sobě.

Požadavky na uchazeče

Samostatnost
Spolehlivost
Angličtina na domluvení s hosty ze zahraničí
Zkušenosti za výčepem výhodou, ale ne nutností. Možnost zaškolení

Nabídka

Pravidelná výplata (130 čistého/hod), bonusy a dýška na ruku.

Název společnosti:
TU 3, s.r.o. provozovna U Průmyslovky
Telefon:
608828302
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Radek Helia