Chůva pro děti v dětské skupině Nové Jirny

Plat:
25000 - 26000 Kč na měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Rodičovská dovolená, OZP
Okres:
Praha-východ

Popis pozice

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici pečující osoby do naší dětské skupiny v Nových Jirnech.

Požadavky na uchazeče

Požadovaná kvalifikace:
- kurz chůva pro děti v dětské skupině nebo chůva do zahájení povinné školní docházky nebo
- pedagogické vzdělání, minimálně úplné SŠ nebo
- zdravotnické vzdělání (všeobecná sestra, praktická sestra, dětská sestra, porodní asistentka, zdravotnický záchranář, psycholog ve zdravotnictví, zdravotně-sociální pracovník, lékař/ka).

Čistý trestní rejstřík.

Nabídka

Malý kolektiv, dlouhodobou spolupráci, po zapracování a dobrých výsledcích prémie a bonusy, možnost obědů na pracovišti. Preferujeme plný úvazek.

Název společnosti:
MILU, z. s.
Telefon:
602622409
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Miroslava Petrusková