Hosteska/ promotér na konferenci WebExpo Praha

Plat:
160 Kč na hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Jazyky:
Anglický
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
Bez praxe, Rodičovská dovolená, Od 15 let
Okres:
Praha

Popis pozice

Milý/á a schopný/á? Chceme tě na konferenci WebExpo!
29. - 30. května pořádáme největší webovou konferenci ve střední Evropě. A potřebujeme, aby se naši hosti a návštěvníci cítili jako v bavlnce. Pomůžeš nám?

Požadavky na uchazeče

Máš čas se účastnit všech dní.
Rád/a komunikuješ. Užíváš si kontakt s lidmi a oni s tebou.
Umíš anglicky.
Jsi pečlivý/á a zodpovědný/á. Neodejdeš od rozdělané práce a když něco nevíš, zeptáš se.
Budeš mít na sobě tmavé kalhoty a tmavou společenskou obuv. Tričko dostaneš naše. Ať se cítíš dobře a sluší ti to.
Jdeš do toho?
Super! Pošli svůj životopis ještě dneska. Do předmětu napiš: Brigádník WebExpo.

Nabídka

Co za to?
Sepíšeme DPP a ty dostaneš 160 Kč hrubého za každou hodinu.

Poznámka

Kdy a kde?
pondělí 27. května - 15:00 - 18:00(placené) školení v Lucerně (projdeme si sály, sepíšeme DPP, zodpovíme dotazy)
středa 29. května - konference od 5:30 - 19:00
čtvrtek 30. května - konference od 9:00 - 20:00

Název společnosti:
WebExpo s.r.o.
Telefon:
731088168
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Pavlína Lavickova