Telefonní operátor - aktivní linka, 3-4 dny v týdnu, práce z domova a až 50 000 Kč. Praha

Plat:
28000 - 50000 Kč na měsíc
Práce z domu:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Jazyky:
perfektní český jazyk
Typ úvazku:
Brigáda, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP, Jen ranní směnna

Popis pozice

Jsme Reas.cz, našim cílem je zkvalitňovat realitní trh. V roce 2022 jsme se umístili v první desítce prestižního žebříčku Deloitte Fast50 pro nejrychleji rostoucí české firmy. Hledáme kandidáty s obchodním duchem, kteří rádi komunikují po telefonu. Naši klienti na webu vyplní formulář a my jim následně poradíme, jakou cestou řešit prodej nebo nákup nemovitosti. Vaším úkolem tak bude klienty informovat o jejich možnostech a pomůžete jim správně se rozhodnout.
Neprovozujeme běžné call centrum - naši operátoři nevolají na studené kontakty, neprodávají finanční deriváty nebo sady hrnců. Klienty kontaktují na základě jejich projeveného zájmu či žádosti o telefonický kontakt. Tuto službu hodnotí více než 90 % klientů pozitivně.

Co Vás u nás čeká:
- Vyzkoušené know how a seriózní přístup.
- Každodenní telefonická komunikace s klienty, kteří vyplnili formulář na naší webové stránce a uvažují o prodeji své nemovitosti.
- Drobná administrativa spojená s telefonní komunikací a občasnými e-maily.
- Pravidelná školení a workshopy, díky kterým se stanete specialistou na realitní trh.

Průběh výběrového řízení:
- Nejprve nám o sobě dejte vědět pomocí formuláře níže.
- Poté Vám přijde krátký online dotazník, kde nám mimo jiné nahrajete i svůj životopis.
- Dalším krokem je hromadný online pohovor. I když jej spousta kandidátů nemá rádo, věříme, že s námi si jej užijete.
- Posledním krokem je online setkání s Vaší nadřízenou.
Těšíme se na spolupráci

Požadavky na uchazeče

- Rádi telefonujete.
- Máte dobré komunikační dovednosti, umíte naslouchat potřebám klienta. A i když máte pokoru, nezaleknete se odmítnutí.
- Jste cílevědomí a chcete se zlepšovat.
- Umíte perfektně česky slovem i písmem.
- Máte zkušenosti s prací z call centra, zákaznické podpory nebo na prodejní pozici.

Nabídka

- Možnost práce z domova.
- Práce 3-4 dny v týdnu nebo 6 hodin denně.
- Fix 20 000 Kč. Nějaký základ je totiž potřeba.
- Neomezené provize. Pokud do toho dáte všechno, můžete si odnášet až 50 000 Kč měsíčně.
- Databázi klientů, kteří čekají na naši reakci ohledně možného prodeje nemovitosti.
- Kvalitní školení na začátku i v průběhu pracovního procesu.
- 5 týdnů dovolené, sick days, firemní tarif a společné akce a teambuildingy.
- Možnost kariérního růstu.

Název společnosti:
Nexter Company s.r.o.
Adresa:
Jaankovcova 864/45
17000 Praha
Telefon:
+420776036880
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Karolína Krajčová