Asistent/ka personalisty - Opava (pouze OZP) Opava

Plat:
4000 Kč na měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce, OZP
Okres:
Opava

Popis pozice

Všeobecná administrativa, každodenní telefonní hovory se zájemci o práci, vyřizování e-mailové korespondence a komunikace s ÚP, spolupráce s oblastními manažery.

Požadavky na uchazeče

SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci.

Nabídka

Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP s možností prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu.

Poznámka

Pracovní doba 8 hodin týdně.
Určeno pro osoby se zdravotním postižením.
Pokud máte o pozici zájem zavolejte Po-Pá 8:00 - 16:00 na tel. p. Kremser 734 881 692 nebo email: nabor3.centrum@protektia.cz

Název společnosti:
Protektia s.r.o.
Adresa:
Heršpická 993/11b
639 00 Brno Brno
Telefon:
734881692
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Roman Kremser

O firmě

Nabízíme práci zdravým uchazečům i osobám se zdravotním postižením.