Obchodní manažer pro oblast IT Litomyšl

Práce z domu:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Brigáda, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP

Popis pozice

Nabízíme komplexní služby v oblastech pojištění pro obchodní společnosti, podnikatele i občany. Spolupracujeme s mnoha finančními institucemi. Náš tým rozšiřujeme o obchodního manažera pro oblast IT.

Náplň práce

Poradenství a prodej pojistné ochrany pro společnosti podnikající v IT oboru a prodej kybernetického pojištění
Zpracování poptávek pro nové klienty. Noví klienti nás sami poptávají. Vlastníme několik tematických webů
Vymýšlení inovací a jejich následná realizace
Akviziční činnost, vyhledávání potenciálních prodejních příležitostí
Rozvojové a inovativní aktivity u projektů v dané oblasti
Odpovědnost za stabilitu a rozvoj svěřeného portfolia produktů
Pravidelný monitoring a analýza
Marketingová podpora produktů
Komunikace a jednání s pojišťovnami

Požadavky na uchazeče

- Min. SŠ vzdělání s maturitou, bezúhonnost
- Příjemné a sebejisté vystupování, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- Vysoká míra samostatnosti a iniciativy
- Obchodní zkušenosti z pojišťovnictví nebo z oboru IT velkou výhodou
- Výborné komunikační schopnosti

Nabídka

- Různorodou, kreativní a odpovědnou práci
- Poskytneme exklusivní a aktuální poptávky klientů v dané oblasti
- Práci z domova po celé ČR nebo z kanceláře
- Možnost pracovat v týdnu nebo o víkendu, ráno nebo večer, pracovní dobu nesledujeme, důležitý je výsledek
- Atraktivní produkty našich partnerů
- Perspektiva osobního rozvoje a růstu
- Školení a výcvik zdarma
- Zkušeným obchodníkům nabízíme fixní odměnu + motivující složku, možnost ovlivnit výši svého výdělku
- Možnost pracovat na full-time nebo part-time

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
NARA manpower agency s.r.o.
Adresa:
Dělnická 12
170 04 Praha 7 Holešovice
Telefon:
731 810 744
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Nikola Janáková
www:
www.prace-job.cz

O firmě

NARA manpower agency, s.r.o. je personální agentura zaměřující se na poskytování pracovní síly především do logistických center a výrobních společností. Zajišťujeme nabídky práce od renomovaných zaměstnavatelů v rámci celé ČR formou hlavního pracovního poměru, práci na zkrácený úvazek a formou brigád.