Prodejce golfového vybavení (hlavně oblečení) - eBay Praha

Plat:
200 Kč za úkon
Práce z domu:
ano
Jazyky:
Angličtina nebo němčina
Typ úvazku:
Brigáda, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP
Okres:
Praha

Popis pozice

Hledám brigádníka/ci na prodej golfového vybavení přes internet. Mám golfový obchod 16 let. V minulém roce jsem koupil mnoho golfového vybavení ve výprodeji a potřebuji pomoc s prodejem.
Je potřeba nafotit, změřit a popsat hlavně oblečení a vystavit na internet. Český trh je na toto zboží malý a proto je potřeba vystavit v zahraničí - nejlépe eBay, ale pokud máte zkušenosti s jiným prodejním kanálem, tak se nebudu bránit, pokud to povede k prodejům. Smysl má jen střední a západní Evropa.
Odesílání kupujícím není problém - mohu zaučit.
Neznalost golfu není na závadu.

Požadavky na uchazeče

Zájem o prodej - jinak nebudete mít dobré výsledky
Pracovitost a tah na branku - chci, aby se prodávalo a zboží neleželo na skladě
Cizí jazyk odpovídající vámi vybranému trhu (ideálně angličtina a/nebo němčina)
Bydliště v Praze - abychom si mohli zboží předávat
Možnost spolupráce několik měsíců - za 1-2 týdny bychom toho moc nestihli

Nabídka

Práce z domova, ideální jako přivýdělek. Pracovní doba podle vás.
Odměna průměrně 200kč/prodaný kus. Když zboží nafotíte a popíšete dobře, tak můžete prodávat dráž a tím získáte vyšší provizi.

Poznámka

V odpovědi na inzerát napište, jaký prodejní kanál byste chtěli pro prodej využít, jaký jazyk umíte, kde bydlíte, jak jste na tom s časem.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
amSPORT, s.r.o.
Adresa:
15200 Praha 5
Telefon:
724297785
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Vlastimil
www:
www.amgolf.cz

O firmě

Prodej golfových potřeb - eshop, maloobchod a velkoobchod. Sklad zboží v Praze 5 - Barrandov