Strážný-nemocnice Česká Lípa

Plat:
106 Kč za hodinu
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
OZP
Okres:
Česká Lípa

Popis pozice

ostraha svěřeného objektu NsP Česká Lípa
pravidelná obchůzková, kontrolní a preventivní činnost po celém objektu,dodržování pravidel a standardů zakázky.

Požadavky na uchazeče

trestní bezúhonnost,zdravotní způsobilost,zkoušku odborné způsobilosti,příjemné a profesionální vystupování,smysl pro odpovědnost, spolehlivost, čestnost,ochotu pracovat na směny.

Nabídka

Nabízíme : zázemí a jistotu stabilní a silné rodinné firmy s dlouholetou tradicí,pravidelný měsíční příjem,dlouhodobou spolupráci,odborné zaškolení na danou pozici. Práci na HPP nástup možný ihned

Poznámka

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné či v invalidním důchodu,není Fyzicky náročná.
Prosím v případě zájmu přiložte Váš životopis .

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
HENIG - security servis, s. r. o.
Adresa:
Česká Lípa
Mobil:
778411785
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Ivana Poláková