Prac.vnitř.pošt. služby - jen OZP (4 hod./den) Hradec Králové Hradec Králové

Plat:
110 Kč/hod.
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Zkrácený
Vhodné pro:
OZP
Okres:
Hradec Králové

Popis pozice

Zpracování listovních zásilek od klientů, třídění dle PSČ, razítkování, počítání, frankování atp.
Zadávání počtu zásilek do počítače, jednoduchá administrativa, práce v kanceláři.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC (pouze základní znalost).
Vzdělání - základní. SOU
Jazyky - čeština,
Plat 110 Kč /hod.

Vhodné pro OZP/osoby zdravotně postižené/ - s docházením do firmy.
Příjemné vystupování,
Pečlivost
Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
Zodpovědnost za svěřené úkoly,
Nástup - ihned.

Nabídka

Tato pozice je především vymezena pro zdravotně postižené osoby V INVALIDNÍM DŮCHODU.
Práce na zkr. úvazek - 20 hod./týden.
Pracovní smlouva na dobu určitou s prodloužením v případě oboustranné spokojenosti.
Mzda 110 Kč/ hod, odměny
Benefity: bonusy, příspěvek na stravování . Benefitní poukázky
Pracovní doba: 12-16 hod
Adresa pracoviště: Gočárova třída
Benefity: příspěvek na stravování, Stravenky 85,-Kč
Příjemný pracovní kolektiv a stálé stabilní pracovní prostředí.

Poznámka

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o. je ryze česká dynamicky se rozvíjející společnost se sídlem v Praze, působící na trhu od r. 1992 a to především v oblasti zpracování listovních zásilek, dokumentů a balíků.

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.
Adresa:
Praha 9
Mobil:
773 765 545
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Ondřejka Stechr