Administrátor/ ka kamerových systémů - vyhrazeno pro OZP Kosmonosy

Plat:
10500 - 12000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Zkrácený
Vhodné pro:
OZP
Okres:
Mladá Boleslav

Popis pozice

Sledování a vyhodnocování kamerového systému za účelem dodržování čistoty a pořádku, BOZP a ostrahy majetku.
Reporting a předávání nálezů, komunikace a předávání informací odpovědným osobám.
Vyhledávání, třídění a ukládání kamerových záznamů.

Požadavky na uchazeče

Uživatelská znalost práce na PC
Znalost audiovizuálních programů výhodou
Dobré komunikační dovednosti
Praxe v oblasti bezpečnosti výhodou

Nabídka

Dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
Přátelský kolektiv, kde se nebudeš bát na cokoliv zeptat
Prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
Motivující mzdové ohodnocení
Práce 20 hodin/týdně v dvousměnném provozu od 8:00 do 16:00 v Kosmonosech

Chcete se dozvědět o podobné pozici jako první?

Kontakty

Název společnosti:
Filipa PLUS k.s.
Adresa:
50781 Lázně Bělohrad
Mobil:
702 119 254
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Aneta Folprechtová